Intendent Pro

Jadłospisy dla przedszkoli

Oferujemy zbilansowane, gotowe jadłospisy dla przedszkoli. Wszystkie nasze propozycje zostały przygotowane przez doświadczonych specjalistów.
Sprawdź już dzisiaj!

Jadłospisy są zgodne z:

  • Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 2016 r.

  • Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011

  • Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 2014 r.

Gramatury

Żywienie dzieci w wieku przedszkolnym to duża odpowiedzialność, którą rodzice dzielą z placówkami. W tym okresie rozwoju dzieci wsparcie w postaci zbilansowanej i zróżnicowanej diety jest niezwykle ważne. Dziecko rośnie, dynamicznie rozwija się również jego psychika, w tym pamięć, a także jest to czas wzmożonej aktywności fizycznej. U podstaw tych zmian leży odpowiednie żywienie, które wspiera przedszkolaka na każdym kroku.

Właśnie z myślą o placówkach takich jak przedszkola powstała aplikacja Intendent Pro, która oferuje zróżnicowane jadłospisy, uwzględniające potrzeby dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze przepisy zostały opracowane w oparciu o doświadczenie ekspertów i najnowszą wiedzę dotyczącą żywienia, tak aby dostarczyć dzieciom wszystkich niezbędnych składników odżywczych w diecie.

Aplikacja ułatwi planowanie posiłków, zapewniając dostęp do sprawdzonych informacji na temat konstruowania diety dla dzieci. Różnorodność jadłospisów, prosty dostęp do różnych funkcji i jasny interfejs – z Intendent Pro planowanie posiłków stanie się nowoczesne, a co najważniejsze – zdrowe i bezpieczne dla podopiecznych przedszkola.

Jadłospisy będą dostępne w naszej ofercie wkrótce!

Szukasz konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami