Intendent Pro

O firmie

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne Dietetyk Medyczny od wielu lat prowadzi działalność z obszaru edukacji i leczenia żywieniowego dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń m.in. z zakresu przepisów prawnych jakie muszą spełniać placówki w ramach żywienia zbiorowego, z zasad zdrowego odżywiania i układania prawidłowych jadłospisów. Firma tworzy materiały pomocnicze wykorzystywane w pracy Intendentów.

Sandra Chrzanowska, Dyrektor zarządzająca, stworzyła wizję aplikacji internetowej, która ma pomagać osobom planującym żywienie. Nadrzędnym celem było stworzenie kompletnego, intuicyjnego i prostego w obsłudze narzędzia. Gdyż brak programu lub jego niedopasowanie do wymagań intendenta, wydłuża czas jego pracy i niepotrzebnie zwiększa zakres codziennych obowiązków.

Aplikacja internetowa Intendentpro

Wizja i mapa funkcji programu powstawała dzięki współpracy Dietetyka z Intendentami różnych rodzajów placówek żywienia zbiorowego. Tak dobrze dobrany zespół to najlepsze połączenie specjalistów, którzy zaprojektowali aplikację dla siebie!. Najlepiej wiedzieli jak określić zasady działania programu, zawrzeć wszystkie rodzaje potrzebnych dokumentów i przyspieszyć tym swoje codzienne działania. Program Intendentpro to pomocne narzędzie, które nie przeszkadza w pracy i gwarantuje spokojne prowadzenie gospodarki magazynowej oraz sprawne układanie jadłospisów zgodnych z aktualnymi regulacjami.

Wypróbuj za darmo

Szukasz konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami