Intendent Pro

O firmie

Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne Dietetyk Medyczny od wielu lat prowadzi działalność z obszaru edukacji i leczenia żywieniowego dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń m.in. z zakresu przepisów prawnych jakie muszą spełniać placówki w ramach żywienia zbiorowego, z zasad zdrowego odżywiania i układania prawidłowych jadłospisów. Firma tworzy materiały pomocnicze wykorzystywane w pracy Intendentów.

Sandra Chrzanowska, dyrektor zarządzająca, stworzyła wizję aplikacji internetowej, która pomaga osobom planującym żywienie. Nadrzędnym celem było stworzenie kompletnego, intuicyjnego i prostego w obsłudze narzędzia, który skraca czas pracy i zmniejsza zakres codziennych obowiązków.

Aplikacja internetowa Intendentpro

Wizja i mapa funkcji programu powstawała dzięki współpracy Dietetyka z Intendentami placówek żywienia zbiorowego. Zespół złożony ze specjalistów zaprojektował aplikację dla siebie! Znając swoje potrzeby wiedzieli jak określić zasady działania programu, wyznaczyć funkcje i tym samym przyspieszyć swoją pracę. Program Intendentpro to pomocne narzędzie, które gwarantuje sprawne układanie jadłospisów zgodnych z aktualnymi regulacjami.

Wypróbuj za darmo

Szukasz konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami