Intendent Pro

Jadłospisy dla szkół

Oferujemy zbilansowane, gotowe jadłospisy dla szkół. Wszystkie nasze propozycje zostały przygotowane przez doświadczonych specjalistów.
Sprawdź już dzisiaj!

Jadłospisy są zgodne z:

  • Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 2016 r.

  • Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011

  • Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 2014 r.

Gramatury

Dziecko podczas różnych etapów życia potrzebuje odpowiedniego wsparcia. Tym wsparciem jest zbilansowana dieta, oparta o wiedzę naukową i lata doświadczeń ekspertów. Taką właśnie dietę oferujemy w aplikacji Intendent Pro. Nasze jadłospisy są nie tylko zdrowe i pełne niezbędnych składników odżywczych – są one zróżnicowane i przemyślane, tak by dobre żywienie w placówkach takich jak szkoły było możliwe i z korzyścią dla dzieci.

Jadłospisy znajdujące się w naszej aplikacji zostały opracowane przez specjalistów, którzy żywieniem dzieci i młodzieży zajmują się od lat. To właśnie ich doświadczenie i potrzeba stworzenia prostego narzędzia do konstruowania jadłospisów zaowocowała powstaniem Intendent Pro. Przepisy, które znajdziesz w aplikacji, spełniają wszelkie aktualne normy, a informacje dotyczące żywienia dzieci są w pełni zgodne z najnowszą nauką.

Intendent Pro ułatwia planowanie posiłków, oferuje łatwy dostęp do bazy produktów i potraw, a także umożliwia weryfikowanie jadłospisu z obowiązującymi normami. Jest to najlepsze narzędzie do układania jadłospisów dla placówek opiekuńczych i edukacyjnych.

Jadłospisy będą dostępne w naszej ofercie wkrótce!

Szukasz konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami