Intendent Pro

Jadłospisy dla żłobków

Oferujemy zbilansowane, gotowe jadłospisy dla żłobków. Wszystkie nasze propozycje zostały przygotowane przez doświadczonych specjalistów.
Sprawdź już dzisiaj!

Jadłospisy są zgodne z:

  • Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 2016 r.

  • Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1169/2011

  • Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z 2014 r.

Gramatury

Układanie jadłospisów w takich placówkach jak żłobki wymaga odpowiedniej wiedzy i czasu. Żywienie najmłodszych dzieci może stanowić nie lada wyzwanie, gdyż trzeba spełnić określone normy, by posiłki takie były w pełni zbilansowane, zdrowe i skrojone na potrzeby maluchów. Do tego potrzebna jest specjalistyczna wiedza. W Intendent Pro oferujemy placówkom opiekuńczym gotowe rozwiązania, opracowane przez fachowców i badaczy, którzy mają za sobą lata doświadczeń w dziedzinie żywienia dzieci.

Nasze jadłospisy są zróżnicowane, zapewniając podopiecznym żłobków odpowiednie wsparcie w ich psychofizycznym rozwoju. Przepisy spełniają wszystkie aktualne normy bezpieczeństwa i jakości. Dzięki przejrzystemu interfejsowi i przydatnym narzędziom, które znacząco ułatwiają planowanie posiłków, aplikacja Intendent Pro pozwoli Ci zaoszczędzić czas i usprawni procesy dotyczące żywienia podopiecznych w Twojej placówce.

Gotowe jadłospisy to idealne rozwiązanie, gdyż gwarantuje wygodę pracownikom żłobka oraz wysoką jakość posiłków dla jego podopiecznych. Skorzystaj z naszych sprawdzonych rozwiązań.

Jadłospisy będą dostępne w naszej ofercie wkrótce!

Szukasz konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie?

Chętnie pomożemy!

Skontaktuj się z nami